مجموعه دانش بنیان بهیار صنعت سپاهان

.

جریان علم و فناوری در رگ های حیاتی کشور

.

حوزه پرتودرمانی

با شیوع انواع سرطان ها، پرتودرمانی، یکی از روش های نوظهور در درمان این بیماری است که دارای تجهیزات پیشرفته ای بوده که تولید آن در انحصار چند کشور محدود در دنیا می باشد. شرکت دانش بنیان بهیار صنعت سپاهان موفق به بومی سازی اکثر این تجهیزات برای اولین بار در کشور شده و ایران را در زمره چند کشور معدود دارای فناوری طراحی و تولید انواع تجهیزات پرتودرمانی قرار داده است.

حوزه تصویربرداری پزشکی

یکی از پرکاربردترین انواع تجهیزات پزشکی که دارای سطح فناوری بالایی نیز می باشد، تجهیزات تصویربرداری شامل انواع تجهیزات رادیوگرافی، سی تی اسکن، ام آر آی و... می باشد که طراحی و تولید آن در انحصار تعدادی از کشورهای پیشرفته دنیاست. شرکت دانش بنیان بهیار صنعت سپاهان موفق به طراحی و تولید بسیاری از این تجهیزات شده و در حال تلاش برای دستیابی به تولید بومی سایر این تجهیزات می باشد.

حوزه تجهیزات بیمارستانی

از ابتدای شروع به کار این شرکت، تلاش برای تولید تجهیزات بیمارستانی نظیر ترانسپورتر (برانکارد) و انواع تخت های الکتریکی با هدف ایجاد سهولت و کیفیت هر چه بیشتر در استفاده توسط بیمار، همراه و کادر درمان، سرلوحه کار این شرکت قرار گرفت و در حال حاضر، زنجیره ای وسیع از انواع تجهیزات بیمارستانی و اتاق عمل همچون انواع چراغ ها و تخت های جراحی در این شرکت در حال تولید است.

آخرین اخبار

ارائه گزارش فعالیت های شرکت بهیار صنعت سپاهان بصورت ویدئوکنفرانسی محضر مقام معظم رهبری

در اسفند ماه 1398 با تلاشی شبانه روزی و جهادی، جهادگران شرکت بهیار صنعت سپاهان اصفهان توانستند در ۱۰ روز اولین خط تولید اتوماتیک ماسک در ایران را راه اندازی کنند.

در تاریخ 30بهمن98، از توانمندی ها ودستاورد های شرکت دانش بنیان بهیار صنعت سپاهان با حضور وزیر محترم بهداشت،درمان آموزش پزشکی جناب آقای دکتر سعید نمکی ومعاون محترم علمی وفناوری ریاست جمهوری جناب آقای دکتر ستاری وریاست محترم سازمان غذا ودارو جناب آقای دکتر شانه ساز، تقدیر شد.

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات شرکت دانش بنیان بهیار صنعت سپاهان افزوده شد و مدیریت این شرکت به عنوان کارآفرین برتر در سال 98 شناخته شد. این موفقیت رابه پرسنل این شرکت و خانواده های محترم ایشان تبریک می گوییم.

برخی از محصولات

سیستم لیزر سی تی سیمولاتور

dsc_5111483

دستگاه تولید ماسک N95

n95

دستگاه اتوماتیک تولید ماسک سه لایه جراحی

1232324

دستگاه کش زن ماسک سه لایه جراحی

untitled

دستگاه تولید بدنه ماسک سه لایه جراحی

1232324

ميز غذا بهيار مدل BS-200 از جمله تجهیزات هتلینگ بیمارستانی می باشد.

behyaar

سیستم الکتریکی مورد استفاده در انواع تخت های الکتریکی

actuato1r

کمد کنار تخت بیمار (لاکر)

img_3111107

صندلی تختخواب شو ویژه همراه بیمار

img_3611171

صندلی الکتریکی دیالیز

img_45111170

درباره مجموعه دانش بنیان بهیار صنعت سپاهان

سال 1378 نقطه آغاز حرکتی بود که امروز به دوران بلوغ و بالندگی خود نزدیک می شود؛ تأسیس شرکتی تولیدی در زمینه تجهیزات پزشکی در داخل کشور. شروع داستان بهیار با تولید برانکارد حرفه ای حمل بیمار رقم خورد. در آن هنگام که گزینه های مختلفی برای شروع تولید وجود داشت توجه به داشته ها، امکان های پیش رو، آینده و طلبی که در تولید قابل تحقق و دستیابی بود، مسیر را از ساخت برانکارد رقم زد. برانکاردی که درنوع خود، در آن زمان مرسوم نبود و باید برای اثبات آن تلاش های زیادی انجام می شد، اما می توانست لبخند رضایت بر لبان بیمار بنشاند.

t.me/behyaarsanatsepahan
info@behyaar.com
03133932276-80
بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان، میدان فولاد، خیابان ششم، مجموعه دانش بنبان بهیار صنعت سپاهان